Seyahat Sigortası

Insurance Description

Bireysel Emeklilik

Bireysel Emeklilik Sistemi ya da en bilinen kısa adıyla BES; sahip olduğunuz hayat standardını, gelecekte de devam ettirebilmeniz için birikim yapmanızı sağlayan, Devlet Katkısıyla, Sosyal Güvenlik Sistemini tamamlayan avantajlı bir sistemdir.!

BES, geleceğiniz için bugünden tasarruf ve yatırım yapma imkanı sunar. Refah seviyenizi devam ettirebilmenizi ve huzurlu bir emeklilik geçirmenizi sağlar. İleride gerçekleşmesini istediğiniz hayallerinize, bugünün şartlarıyla oluşturduğunuz emeklilik planı ile sahip olma şansına erişirsiniz.

Bireysel Emeklilik Sistemine Kimler Katılabilir?

Emekli olmak için çalışmana gerek yok!

Geleceğin için birikim yapmak istiyorsanız BES ile bugünden para biriktirebilir ve siz de emekli olabilirsiniz. Üstelik artık emekli olmak için SGK üyesi olmanız da gerekmiyor. Çünkü BES katılımı için mesleğinizin ne olduğu  ya da bir mesleğinizin olup olmaması önemli değil. Eğer 18 yaşını doldurmuşsanız ve rahat bir emeklilik hayatı istiyorsan herkes gibi siz de Bireysel Emeklilik Sistemi’ne katılabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL

×

Merhaba!

Canlı destek için Müşteri temsilcimizi seçebilir veya bize   info@bankogrupsigorta.com adresinden mail yoluyla  ulaşabilirsiniz.

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?